Pasif Video Balun Set Kablosuz Daha büyük görüntüle

SOR701

CCTV Video Balun Kablosuz

CCTV Güvenlik Kamerası Pasif Video Balun Set Alıcı-Verici.

Üretici / Marka: OEM

Stokta

20,1 ₺EFT/Havale Fiyatı

Pasif Video Balun Set Kablosuz Alıcı-Verici, örneğin CCTV video sinyallerini gönderirsiniz. bir gözetim kamerasından, 600 metreye kadar bir UTP Cat5 Ethernet kablosuyla.

A KALİTE PASİF VİDEO BALUN
Cat5 Kablo Üzerinden Video Sinyal Aktarımı, 600 Metreye Kadar S/B, 300 Metreye Kadar Renkli, Pasif Olarak Çalışır ve Enerjiye ihtiyacı Yoktur, Aktif Bir Alıcıyla Video Aktarım Mesafesi Arttırılır, 1 Cat5 Kablo Üzerinden 4 Adet Kamera 100 Metrede. Dış Ortamlardan Etkilenmeksizin Video Aktarımı, Koaksiyel Kablo ihtiyacını Ortadan Kaldırır.

Güvenlik kamerası görüntüsünü cat5 kablo ile aktarmak için video balun cihazı kullanılır. Video balun sistemleri aktif video balun, pasif video balun olarak ikiye ayırabilir. Aktif video balun lar uzun kablo mesafelerinde kamera görüntüsünü aktarmak için kullanılır. Pasif video balun cihazları kısa kablo mesafelerinde kullanılır.

Video Balun Sistemlerinin Avantajları 

Güvenlik kamerasının takılacağı nokta birbirine yakın birden fazla kamera var ise video balun kullanmak avantajlıdır. Cat 5 kablo içerisinde bulunan 8 damar ile 4 farklı kameranın görüntüsü tek bir kablo ile merkeze aktarılabilir.

KategoriGörüntü Aktarma
TipAksesuar
SertifikasyonCE
Üretici Garantisi12 Ay

Değerlendirmeler (0)