Hoşgeldiniz, Güvenlik & Otomasyon Sistemleri

Bozoklu Güvenlik ve Otomasyon Sistemleri. Her Türlü Yangın Algılama Sistemi, Hırsız Alarm ve ihbar Sistemleri, Güvenlik Kamera Sistemleri, Geçiş Kontrol Sistemleri PDKS Sistemi ve Zayıf Akım Otomasyon Sistemleri İçin Talebiniz Doğrultusunda Keşif, Proje, Montaj, Kurulum, Bakım ve Onarım Hizmeti vermekteyiz. Servis Hizmetimiz Türkiye’nin Her Tarafına Mevcuttur.
Bina Teknolojileri/Otomasyonu alanında sektörün ileri gelen üreticileri ile Anahtar Teslim Zayıf Akım projeleri konusunda çalışmaktadır. Bilişim, İnternet, İletişim ve Network Çözümleri, Akıllı Bina sistemleri (Yangın Algılama Sistemleri ,Acil Anons ve Seslendirme sistemleri , CCTV, Kartlı Geçiş Sistemleri , PDKS, interkom Sistemleri, Hırsız alarm ve Çevre güvenlik Sistemleri. Yapısal Kablolama Çözümleri ve Sektörel çözümler konularında projelendirme, Mühendislik ve kurulum hizmetleri sağlamaktadır. Akıllı Ev, Kollu Otopark Bariyeri
Yozgat Güvenlik Kamera Sistemleri, Sorgun Otomatik Kapı sistemleri, Sarıkaya, Yerköy, Boğazlıyan, Çekerek gibi Yozgatın bütün ilçe ve Kasabalarına Satış ve Servisimiz vardır. Somfy Yozgat Bölge Bayi, Hikvision Yetkili Dağıtıcı, Sektörde uzman biir çok Markanın ürünlerini bizden tedarik edebilirsiniz. Kurum ve Kuruluşlara Sözleşmeli Servis ve Satışımız vardır. Garaj Kapı Motorları, Bahçe Kapı Motoru, Konvansiyonel Yangın Algılama ve Adresli Yangın İhbar Sistemleri. Teletek Hırsız alarm Sistemi, Cooper ve GST Yangın Algılama sistemi. Kilsen Yangın Algılama Sistemi, Çorum, Sivas, Tokat, Yozgat, Kayseri illerine satış ve servis. Samsung Wisenet, Honeywell, Satel, Jablatron, Texecom, EDS Elektronik, Sinyalizasyon, Trafik Güvenlik Malzemeleri, İş Güvenlik Malzemeleri.
Garaj Kapısı Montajı ve Servisi, Goxu Panel Kapı Montajı, Sarmal Kepenk Montajı, Kepenk Satış ve Servis, Panjur ve Panur Motorları, ASA, Mosel Tüp Motorları.