Sık Sorulan Sorular

Nasıl sipariş verebilirim?

Telefon, E-Posta veya Online Alışveriş Mağazamızdan.

Siparişleri nasıl gönderiyoruz?

Tüm siparişler kapalı koli şeklinde paketlenir ve Faturası ile Kargo Firmasına teslim edilir. Ayrıca Siparişleriniz aksi belirtilmedikçe siparişi veren kişinin adına teslimat yapılır.

Siparişimin işleme konulduğunu nasıl anlayacağım?

Sipariş vermenizin ardından tarafınıza online olarak sipariş onayı mail gönderilecektir. Bu andan itibaren siparişiniz işleme alınmış olacaktır.
Banka havalesi ile vereceğiniz siparişler havalenin tarafımıza ulaşmasından sonra işleme alınacaktır. Yalnız Havaleyi gönderdiğinizde bizlere bilgi vermeniz durumunda işlemi hızlandırabilirsiniz.

Siparişimi Nasıl Takip Edeceğim?

Sipariş vermiş olduğunuz ürün kargoya verildikten sonra E-Posta ile size bilgilendirme mesajı gönderilecektir. ARAS Kargo ile siparişinizi takip edebilirsiniz.

Ne kadar kargo ücreti ödeyeceğim?

Kremayer Dişli, Spiral Boru, Bariyer, gibi büyük hacimli ürünlerin (Detaylı Liste Kargo & Teslimat Sayfasında Mevcut ) kargosu sonradan hesaplanıp size bildirilir. Bu ürünlerin haricinde bütün siparişlerinizden 50 TL Kargo ücreti alınır.

Ödeme seçenekleriniz nelerdir?

Kredi Kartı, Banka havalesi veya Teslimatta Nakit Ödeme Seçenekleri Mevcuttur. Taksit Seçeneklerinde Oluşan Vade farklılıklarını Ödeme sayfasında görebilirsiniz. Karta, Bankaya göre değişiklik gösteren Taksit seçenekleri mevcuttur.

Teslimat sırasında ödeme yapabilir miyiz?

Aras Kargo ile Teslimatta Nakit Ödeme yapabilirsiniz. Bu Seçenek için sizden 50 TL Ek Komisyon ücreti alınır.

Fiyatlarınıza KDV dahil mi?

%18 KDV dahildir.

Havale ile nasıl sipariş verebilirim?

Siparişinizi havale ile vermek isterseniz, ödeme seçeneklerinde havale seçeneğini seçmeniz yeterli olacaktır. Siparişinizi tamamladıktan sonra tutarı sipariş detayında belirtilen banka hesap numarasına yatırmalısınız. 3 iş günü içinde hesaba yansımayan havale siparişleri geçersiz sayılacaktır.

Fatura ve teslimat adreslerim farklı olabilir mi?

Fatura ve teslimat adresi olarak farklı adresler verebilirsiniz. Fatura ve Teslimat Adresinizi sipariş esnasında belirtmeniz gerekmektedir. Sipariş onayından sonra Fatura veya Teslimat adresini değiştirmek için 0354 415 9241 nolu telefonu aramanız yeterli olacaktır.

Siparişim elime ne zaman ulaşır?

Siparişlerin ödemesi teyit edildikten sonra stok durumuna göre aynı gün yada 3 ila 7 iş günü içerisinde kargoya verilecektir. Saat 15:00 den sonra verdiğiniz tüm siparişler bir sonraki gün işleme alınacaktır. Pazar ve Cumartesi günleri kargoya ürün teslimatı yapmıyoruz. Resmi tatil günlerinde vermiş olduğunuz siparişiniz, ilk iş günü işleme alınarak takip eden iş günü içinde kargoya verilecektir. Bu gibi durumlarda irtibat telefonlarınızdan veya e-postanızdan size ulaşılarak ürünün elinize geç ulaşacağı bilgisi verilecektir.

Satın aldığım ürün hasarlı veya yanlış çıkarsa ne yapmalıyım?

Teslim aldığınız paketi kargo görevlisinin yanında açıp, siparişinizi kontrol ediniz. Ürün hasarlı çıktığında kargo görevlisine hasarlı ürün tutanağı hazırlamanız gerekmektedir. Ayrıca, herhangi bir yanlışlık veya eksiklik gördüğünüz takdirde en kısa sürede (maksimum 7 iş günü içinde) bizimle irtibata geçiniz.

Siparişim elime ulaşmazsa ne yapmalıyım?

Siparişiniz belirtilen süre içinde elinize ulaşmazsa shop (@) bozoklu (net) Adresine mail gönderebilir ya da iş günleri içinde 08:00 - 17:00 saatleri arasında 0354 415 9241  nolu telefonu arayarak siparişiniz hakkında bilgi alabilirsiniz.

Ürün hatalı / eksik geldi, ne yapmam gerekiyor?

Farklı, Eksik, Hatalı ürünleri beraberinde gönderdiğimiz fatura ile ARAS Kargoya geri iade ediniz. Lütfen iade nedeninizi belirten bir yazı ile tarafımıza gönderilmesi gerekmektedir.

Bu gibi durumlarda müşteri hizmetlerini arayarak konu hakkında bilgi alabilirsiniz.

Ürünü iade etmek istiyorum, ne yapmalıyım?

Detaylı Bilgi İade & Değişim sayfasında bulunmaktadır, Lütfen Sayfayı takip ediniz : https://www.sorgun-edv.com/info/urun-iadesi.html